• Archiwum kategorii VII WYŚCIG 2020
 • 7 Wyścig Górski Magura Małąstowska odwołany.

  Wysłany dnia: przez autobiecz

  Komunikat Zarządu Automobilklubu Bieckiego!!!.

  7 Wyścig Górski Magura Małąstowska

  odwołany.

  Zgodnie z Regulaminem GSMP już za niecały tydzień powinien ukazać się Regulamin Uzupełniający 7 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska oraz powinna zostać otwarta lista zgłoszeń.

  W dniu 29 kwietnia 2020 roku zostało przesłane do Biura Sportu PZM, jak
  i Przewodniczącego GKSS PZM pismo dotyczące odwołania 7 Wyścig Górskiego Magura Małastowska.

  W związku z powyższym, aby nie trzymać w niepewności zawodników, jak również kibiców, jako Dyrektor Zawodów postanowiłem poinformować o decyzji Zarządu.

  Z przykrością informujemy, że w związku aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną
  z wirusem SARS-Cov-2, Zarząd Automobilklubu Bieckiego w dniu 24.04.2020 roku podjął uchwałę dotyczącą odwołania 7. Wyścigu Górskiego Magura Małastowska, stanowiącego
  3 i 4 rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, który miał się odbyć w dniach 19-21 czerwca 2020 roku w Mieście Gorlice oraz Małastowie.

  Na decyzję o odwołaniu Wyścigu miały wpływ konsultacje z Samorządami, współorganizatorami oraz z Partnerami i Sponsorami Wyścigu na temat współfinansowania wyścigu, jak również aktualna sytuacja epidemiologiczna oraz pogarszająca się sytuacja gospodarcza w kraju i zagranicą, która nie gwarantuje odpowiedniego finansowania ze strony samorządów oraz sponsorów, jak również niewiadoma frekwencja wśród startujących zawodników podczas tegorocznego wyścigu.

  Do zobaczenia w przyszłości, jak wszystko wróci do normy.

   

  Z poważaniem

  Prezes

  Automobilklubu Bieckiego

  Marek Sitek