Aktualności

Ruszyły zapisy na Magurę 2015

Już niespełna miesiąc, pozostało do 2 Wyścigu Górskiego „Magura Małastowska ”, będącego 7-8 rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach 10-12 lipca 2015 roku na malowniczej trasie prowadzącej z Małastowa na przełęcz Magury Małastowskiej. Trasa w porównaniu do roku poprzedniego uległa nieznacznej modyfikacji.
Podczas dwóch rund kierowcy pojadą na dłuższej trasie wyścigu tj. 3440 m, a meta wyścigu została zlokalizowana za szczytem. W związku z tym przed samym szczytem zostanie, zlokalizowane zwężenie drogi do lewego pasa. Takie rozwiązanie znane jest zawodnikom z GSMP Załużu.
Od 12 czerwca ruszają zgłoszenia do w/w wyścigu, w zakładce zawodnicy opublikowany został Regulamin Uzupełniający jak również link zgłoszeń do zawodów dostępny na stronie www.inside.pzm.pl
Pragnę również podziękować wszystkim którzy włączyli się w organizację w/w marekzawodów.
W szczególności władzom samorządowym tj. Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego , Starostwu Powiatowemu w Gorlicach , Miastu Gorlice, Miastu i Gminie Biecz, Gminie Sękowa, Gminie Uście Gorlickie oraz gronu sponsorów .Dziękuję wszystkim członkom i sympatykom Automobilklubu Bieckiego, jak również członkom z innych klubów którzy pomagają nam w organizacji tych zawodów. Zawodnikom życzę samych sukcesów oraz bezpiecznego zakończenia zawodów. Wszystkich kibiców proszę o gorące powitanie zawodników na nowej trasie, zachowanie dyscypliny i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.